Одного разу великий наркобарон влаштувався на верхньому поверсі будинку. Так мало всього іншого, прихопивши з собою всю армію найманців-професіоналів, готових за зайвий долар, вбити будь-кого. В арсеналі цих головорізів хіба, що нанотехнологій немає. Загін спеціального призначення повинен проникнути в цю будівлю і без зайвого шуму і пилу знешкодити цих відморозків. Але безглузда випадковість, робить операцію вже не такою таємницею і безшумною. Тепер доведеться у відкриту спробувати битися з реальними ворогами. 30 поверхів вгору, через пастки, перешкоди, барикади, опір – все це немислимо і нездійсненно.

Але інших варіантів у спецназівців немає. Тепер, хочеш жити – доведеться вбивати. Виживе і переможе найсильніший. І неважливо, поганий чи добрий ти, принаймні в цьому фільмі, якщо дав слабину – ти помреш. Професіоналізм гідність обох сторін. Благодать або користь? Невідомо, що переможе Це справжній бойовик, складається майже повністю з екшену. Фільм Рейд (2011) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Стрілянина, бійки, хороші хореографічні трюки, і неповторні бойові сцени – все це дивіться у В’язня. Такий брутальний фільм є дебютом Гарета Еванса, і являє собою революцію в жанрі бойовиків.

Режисер: Гарет Еванс
В ролях: Іко Уайс, Джо Таслим, Донні Аламшя, Яян Рухьян, П’єр Грюно, Рей Сахетапи, Тегар Сатрия, Ианг Дармаван

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress