Девіс Окою — доктор наук, працює в секретній лабораторії, де вивчають вплив зміни генетичного коду на приматах. Під час експериментів Девіс часто спілкується зі своїми підопічними, з якими у нього склалися теплі дружні стосунки. Найкращим другом доктора в лабораторії була горила на ім’я Джордж. Колись маленька мавпочка народилася на території комплексу, і з першого дня поруч з нею знаходився доктор Окою. Тварина повністю довіряє людині, вважаючи його близьким родичем і вірним товаришем.

Але одного разу відбувається збій в генетичній програмі горили в результаті перенесеного вірусного захворювання. Поведінка тварини різко змінюється. Горила виходить з-під контролю, перетворюючись на злобну, ненавидить все навколо, тварь. Зробивши кілька вбивств, Джордж залишає територію лабораторії і знаходить своїх диких родичів. Після контакту з іншими горилами, жертва експерименту повертається назад, руйнуючи все на своєму шляху. Вся частина Північної Америки з жахом спостерігає за розлюченим стадом приматів. Доктор і генний інженер намагаються винайти антидот, здатний повернути горил в нормальний стан.

Вони не хочуть вбивати живих істот, але розуміють, що виправити помилку експерименту необхідно за всяку ціну. Фільм Ремпейдж / Шаленство (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Бред Пейтон
В ролях: Дуейн Джонсон, Малин Акерман, Джеффрі Дін Морган, Наомі Харріс, Джо Манганьелло, Марлі Шелтон, Джейк Лесі, Джек Куейд, Бріенн Хілл, Метт Джералд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress