Так і не дізнався ніхто з чого все почалося, з Америки стало бути, назнімали своїх фільмів про зомбі, ось і сталося це. В світі трапилася епідемія грипу, мабуть щеплення за порадою Малишевої і Ко не допомогли, то американські вакцини швидше провокували захворювання ніж його попереджали, але аборигени Снігової Громадини зазнали переродження після смерті від епідемії, за чутками, разом з усім іншим світом, мабуть і там щеплення від ескулапів-душогубів не спрацювали належним чином, хоча є така думка, що навпаки — спрацювали.

Загалом, живими залишилися ті хто уникнув шприца доктора Малишевої, схоже це два якихось удмурта, до яких Герман Шаич з Оленою просто не змогли дістатися через занадто дрімучого розташування їх хатини в лісі, яка і послужила основною вакциною для парочки косоглазых, в прямому і переносному сенсі, адже і зомбі не змогли до них дотопать з тієї ж причини — і далеко і нафіг треба, паркан на місці, через нього все одно не перелізти. Фільм Республіка Z (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Так і живуть хлопці у своїй власній Республіці Z далеко від уламків цивілізації і не вистачає їм тільки розваги, дівчат і пригод на п’яту точку. За ними і вирушать в найближчим часом, знайдуть, до речі, все що потрібно, кожен пунктик буде погашений.

Режисер: Степан Бурнашев
Актори: Георгій Бессонов, Ірина Михайлова, Дмитро Баишев, Петро Петров

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress