Фільм Річковий злодій (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Діз – один з розбещених підлітків, який звик до безтурботного красивого життя. Він завжди думав лише про те, що весь світ йому чогось повинен, тому всіляко намагався забрати все, що на його думку, погано лежить. Саме це й вирізняло головного героя від інших зіпсованих дітей, які завжди боялися забирати борги. Диз ніколи не думав про наслідки, тому забирав усе, що йому завгодно. Хлопець зовсім не боявся якихось негативних наслідків, пов’язаних з тюремним терміном. Справа в тому, що він ще неповнолітній хлопець, тому максимум, що він може отримати за свою незаконну діяльність – це умовний термін або виправні роботи.

Правда, це не єдині проблеми, які оточують юного злочинця. Справа в тому, що підліток дуже хотів би знайти свого батька, якого не бачив рівно з того моменту, коли його батьки розійшлися. Диз хотів би поговорити з ним, щоб отримати відповіді на деякі свої запитання. І в якийсь момент головний герой починає пошуки рідного батька, і вони приводять його в далеке місто, розташований на березі річки. Фільм Річковий злодій (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Тут кожні жителі знають один одного в обличчя, тому новому підлітку на цій місцевості стає дуже складно залишатися непоміченим. Втім, це зовсім йому не заважає, адже герой має намір знайти свого батька, і для цього він готовий піти на багато що.

Режисер: Н. Д. Вілсон
В ролях: Джоел Кортні, Пол Йоханссон, Бас Раттен, Патришия Айзенберг, Ралей Кейн, Томмі Кеш


загрузка...