загрузка...


Дія картини Ріддік розгортаються через багато років після того, як він увійшов на трон, очоливши нікромонгеров. Втомившись від неробства, Ріддік вирішив повернутися на свою рідну планету. Передавши свої справи, він відправився в шлях у супроводі кількох колишніх підлеглих. Але, прилетівши на якусь планету, герой зрозумів, що це далеко не його рідна Фурія. Далеко не привітна місцевість змушує Ріддіка знову згадати навички виживання. Йому навіть вдається приручити досить грізне тварина, представника місцевої фауни.

Зрештою, він знаходить на планеті досить затишне містечко, де можна прожити досить довго, не піддаючи своє життя небезпеці. Однак, його не покидає надія вибратися з цієї чужої у всіх відносинах планети. Ріддіку вдається знайти базу найманців і відправити з неї сигнал про своє місцезнаходження. При цьому герой досить сильно ризикує, адже його вже давно розшукують по всьому Космосу. На його сигнал реагують відразу дві команди найманців, які мріють, нарешті, зловити настільки знаменитого злочинця-втікача.

Але Ріддік не збирається так просто здаватися в руки влади. Йому належить витримати важкий бій з найсильнішими найманцями, щоб відстояти своє право на свободу. Фільм Ріддік (2013) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Девід Туї
Актори: Він Дізель, Карл Урбан, Хорді Молья, Метью Нейбл, Кеті Сакхофф, Дейв Батіста, Букем Вудбайн, Рауль Трухільо, Конрад Пла, Денні Бланко

загрузка...