Бувають такі люди, які буквально притягують до себе неприємності, і увагу злочинців. До даної категорії ставилися і головні герої цього трилера — два брата. Старший нещодавно вийшов з в’язниці, і мріяв зав’язати з кримінальним минулим. Йому набридло чинити злочини, але мрії про спокійне життя не здійснилися. Повернувшись на волю, чоловік зустрівся з молодшим братом, і дізнався, що той встиг влипнути у великі неприємності. Зведений родич заборгував мафіозі солідну грошову суму, до того ж намагався врятуватися втечею. До того ж, його участь у темних справах не залишилося непоміченим для федеральних служб.

На хлопця оголосили полювання, і по його сліду йдуть відразу кілька спеціальних агентів. Звичайно ж, кримінальні боси теж не бажали відпускати втікача безкарним, і пустили слідом за ним підлих нишпорок. Що і говорити, старший брат не міг кинути родича в біді, і кинувся в біга разом з ним. Спочатку авантюристам вдавалося йти від переслідування, поки на їх шляху не з’явилися злісні гуманоїди. Третім членом в команді стала темношкіра дівчина, теж перейшла дорогу прибульцям. Ось тільки мила панянка точно знає, якою зброєю можна перемогти інопланетних ворогів.

Існує якийсь артефакт, сила якого допомагає знищувати будь-якого супротивника. Щоб заволодіти потужної реліквією трійці доведеться подолати чимало перешкод, рятуючись від атак всіх своїх ворогів. Фільм Рідня (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джош Бейкер, Джонатан Бейкер
В ролях: Керрі Кун, Зої Кравіц, Джеймс Франко, Майлс Трюитт, Денніс Куейд, Джек Рейнор

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress