загрузка...


Відваги, мужності і хоробрості звичайного хлопця Робіна може позаздрити кожен. З ранніх років він знайшов свій шлях, став за захист честі і справедливості рідного народу, завоювавши повагу і знаходячи славу героя. Юнак не міг миритися з підступною і жорстокою долею, спокійно спостерігаючи, як руйнуються долі простого народу. Чесні і працьовиті громадяни не могли дозволити собі розкоші і достатку, за останню копійку купуючи дітям кірку черствого хліба, в той час як заможні вельможі бенкетували й наживалися за рахунок податків бідних людей. Саме тоді «Робін Гуд: Повстання» вирішив відновити справедливість і домогтися правосуддя.

Він став здійснювати нальоти, грабувати і відбирати гроші у багатих, віддаючи їх бідним, таким чином змушуючи задуматися впливових вельмож. Через час, герой вирішив, що зміг домогтися позитивних результатів і тепер життя населення зміниться на краще. Він залишив діяльність розбійника і відправився разом з солдатами воювати в хрестовий похід. По закінченню битв, повернувшись в рідні краї, Робін розуміє, що життя людей ніяк не змінилося, а стала ще гірше. Фільм Робін Гуд: Повстання (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Багатії як і раніше живуть в розкоші, а жителі платять величезні податки. Тоді він вирішує знову встати на шлях правди і за допомогою грабежів продовжити боротьбу з владою, дивіться онлайн.

Режисер: Ніколас Вінтер
Актори: Мартін Форд, Брайан Блессід, Крістіан Нейрн, Гарет Девід-Ллойд, Чарлі Хайетт, Філ Мартін, Джеймс Олівер Уїтлі, Бен Фріман, Джемі Бейкон, Райан Уінслі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress