Фільм Робокоп 2 (1990) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Нова хвиля насильства захлеснула Детройт з причини того, що поліцейські влаштували страйк. Бореться з злочинністю один робокоп. Корпорація OCP хоче значніше контролювати його мозок, тому пише програму, яка робить робота більш ніжним. Мерфі розуміє, що ним керують, і пропускає через себе струм, щоб звільниться від програми. Ще одна небезпека, яка загрожує Детройту – це новий наркотик Ньюк, який виробляє якийсь Кейн. Кейн ловить Робокопа і розпилює його. Викинувши його частини тіла перед поліцейською дільницею. Його відновлення вдається насилу.

У корпорації OCP тим часом йде розробка РобоКопа №2, який замінить першого, але проблема в тому, що потрібен мозок лідера. Мерфі оговтавшись від поразки, вбиває Кейна, але OCP використовує мозок цього бандита для створення нового поліцейського-кіборга. Передбачалося, що даний тип робота буде повністю підпорядковувати корпорації, але робот виходить з покори. Фільм Робокоп 2 (1990) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Він починає масову різанину. Мерфі не може впоратися з ним, і тому йде на хитрість, що і допомагає йому перемогти Кейна. Після чого стоїть питання про ліквідацію OCP, проте рада компанії звалює всю провину на психолога, який розробляв цей проект.

Режисер: Ірвін Кершнер
Актори: Дан О’Херліхі, Джон Гловер, Гебріел Деймон, Ліза Гіббонс, Пітер Уеллер, Маріо Мачадо, Ненсі Аллен, Белінда Бауер, Том Нунен, Джон Ингл


загрузка...