Фільм РобоКоп (2014) дивитися онлайн в хорошій якості 720


​​​​​​​​​​​​У центрі сюжету Америка, світ недалекого майбутнього. Рівень злочинності в містах невблаганно зростає, і з кожним днем країна починає поступово занурюватися у світ анархії і хаосу. Прагнучи переламати небезпечну тенденцію, уряд разом з військовими починає розробки в області генної інженерії і робототехніки. Їм вдається створити робота, який з’єднавшись з мозком людини, здатний стати справжніх непереможним воїном, що бореться на вулицях міста з злочинцями і вбивцями всіх мастей. Цей симбіоз робота і людини повинен стати справжнім втіленням мощі і сили закону.

Володіючи спеціальними навичками і точною стрільбою, не знаючи жалю і втоми, він повинен в найкоротші терміни навести порядок на вулицях міста. Незабаром перший прототип поліцейського майбутнього готовий, знаходиться і перший доброволець мозок якого буде вживлений в машину. Ним стає нещодавно загиблий при виконанні службових обов’язків поліцейський на ім’я Алекс Мерфі.

Вченим вдалося врятувати частину тіла і мозок поліцейського, і після отримання згоди його дружини, вони приступають до створення кіборга якому дають робоча назва робокоп. Фільм РобоКоп (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Жозе Паділья
Актори: Юель Кіннаман, Гарі Олдман, Майкл Кітон, Еббі Корніш, Джекі Ерл Хейлі, Семюел Л. Джексон, Майкл Кеннет Вільямс, Дженніфер Ель, Маріанн Жан-Батист, Еймі Гарсіа


загрузка...