Винахіднику самоучці вдається в ангарі створити подібного людині робота. Самородок зухвало нагородив залізне істота інтелектом і чуттєвістю. Раціоналізатор зумів гармонійно поєднати титановий корпус, механіку руху із закладеною всередину штучного істоти комп’ютерною програмою вдосконалення і розвитку. Отриманий в результаті експериментів добрий кіборг самостійно пізнає світ за допомогою сенсорів, замінюють дрону органи почуттів. Немов нерозумне дитя новостворений об’єкт навчається мови та розуміння законів світобудови. Жвавий інтерес у металевого жителя викликають мультфільми.

Персонаж механічного світобудови сміється і жартує. Живопис близька духовності ніжного робота. На мольберті молодої художниці здібний учень розставляє акценти. Ніжна, створена системотехніком психіка і світогляд розвиваються поступово, поступово. Надлом стався при вигляді агресії і невдоволення частини соціуму. Кіборг осягає ненависть і злість. Лють демонстрантів акцентується у нелогічних діях, пов’язаних з нападами і бійками. Фільм Робот по імені Чаппи (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Все минуле гарне навчання прекрасного і світлого перекреслюється темними і негативними намірами агресивно налаштованих людей планети. Ласкаво з могутніми кулаками вимальовується остаточно.

Режисер: Ніл Бломкамп
В ролях: Шарлто Коплі, Дев Патель, Ніндзя, Йоланді Фиссер, Хосе Пабло Кантильо, Х’ю Джекман, Сігурні Уівер, Брендон Оре, Джонні Селема, Андерсон Купер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress