Фільм Рок-н-рольщик (2008) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Арчі працює на Ленні Коула, який прокручує справи з лондонської нерухомістю. Вони підмазують радників, дають гроші тим, хто в чорних списках банків за приводів. Підроблюючи нестиковки з дозволами на покупку нерухомості, аферисти розкручують дурнів на великі борги перед Коулом. Він контролює радників, суддів та юристів, тому постійно легко скасовує їх дозволу. Одержавши будинок, чоловік підкуповує всіх машинами. Російському мільярдеру теж потрібна його допомога з будівництвом у незаконному місці прибуткового об’єкта. Юрію необхідно заплатити сім мільйонів євро, щоб стадіонна мрія здійснилася.

Картина — щасливий талісман, мандрівний по містах для успіху. Він позичає на час шедевр для партнера. Особистий креативний бухгалтер іноземця Стелла повинна видати ці гроші. Амович не знав, що жінка шукає якогось екстриму. Вона пропонує хлопцям пограбувати, після зняття співробітниками готівки російського бізнесмена, бідолах і взяти собі вісімдесят відсотків прибутку. Місіс Бакстер тоді не знала про їх борги. Підкупивши радника блондинкою Джекі і запальничкою, ділок виявляє крадіжку картини-талісмана.

Помічнику потрібно знайти картину і піднести труп грабіжника. Містер Раз-Два забирає гроші легко близько банку і віддає жінці належну частку. Але чи так легко буде повернути борг і де картина? Фільм Рок-н-рольщик 2008 дивитися в хорошій якості.

Режисер: Гай Річі
В ролях: Джерард Батлер, Марк Стронг, Том Харді, Ідріс Ельба, Тобі Кеббелл, Том Уілкінсон, Тенді Ньютон, Карел Роден, Джеремі Півен, Лудакрис


загрузка...