Фільм Роккі Красень (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Ніколи в своєму житті Роккі не міг подумати, що прив’яжеться до когось і буде готовий ризикнути заради іншої людини, навіть власним життям. Навколишній світ швидко позбавив його всякої наївності, почавши прищеплювати свої правила. Весь час я одинокий, боєць неймовірних масштабів, він був одним з тих, кому навіть море по коліно. Перемагаючи всіх своїх суперників, Роккі не прив’язувався до інших людей, адже знав — будь-яка прив’язаність стане проявом слабкості. Все змінюється, коли чоловік випадково рятує маленьку дівчинку, ставши для неї в одну хвилину справжнім героєм.

Вирішивши, що цей випадок можна вважати одиничним, Роккі продовжує жити точно так само, як і раніше. Але доля беззахисною маляти починає його турбувати з кожним днем все сильніше. І незабаром, не впоравшись з почуттями, Роккі вирішує дізнатися, як справи у дівчинки. Новини не дуже його радують — чоловік дізнається, що тепер за дитиною полювати мафія, що складається суцільно з наркоторговців. Чудово розуміючи, що поодинці дівчинка і навіть її родина, не впораються з бандитами, Роккі знову вплутується в конфлікт.

Його не турбує власна доля, і зовсім не хвилює, який крок може бути наступним від ворогів. Адже він рятує невинної дитини, який потребує його допомоги. Фільм Роккі Красень (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Нишикант Камат
В ролях: Джон Абрахам, Нишикант Камат, Шруті Хасан, Нора Фатех, Наталиа Каур, Патрік Тэнг, Тедді Маур’я, Сухасіні Малай, Diya Chalwad, Шарад Келкар


загрузка...