Фільм Роза і Віктор: Пощади не буде (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Даний фільм є точною екранізацією однієї американської історії з коміксів. Глядачі звикли до того, що зазвичай такі фільми розповідають про супергероїв, що борються зі злом. Це дійсно так, але на цей раз історія розповість зовсім про іншу ситуацію, в центрі якої виявляється одна парочка. Першу героїню звуть Роза, і вона має не зовсім стандартним мисленням. Дівчина виступає за фемінізм і є яскравою неонацисткою. Також фільм розповідає про молодого хлопця, якого звуть Віктор, і його по праву можна назвати самим крутим басистом в світі.

Ні для кого не секрет, що мисливці за головами вважаються найпотужнішими і небезпечними особистостями в світі. Особи, які крутяться в злочинному світі, хоча б один раз в житті чули про існування таких людей. Вони дуже не хотіли б одного разу зіткнутися з ними один на один. Якщо це все-таки трапиться, то варто розуміти, що про помилування не може бути й мови. Головні герої готові зробити так, щоб їхні жертви в якійсь мірі пошкодували про те, що взагалі з’явилися на цей світ. Це їх безпосередня робота, з якою вони справляються ідеально.

Найголовніше це те, що головні герої дають зрозуміти своїм жертвам одну думку, яка стосується смерті. Адже насправді це не найстрашніше, що може статися з людиною. Фільм Роза і Віктор: Пощади не буде 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Моусес
В ролях: Мерседес, Джим Шумахер, Майкл Аліотті, Кал Бернхардт, Тіна Элпер, Мейк Аскара


загрузка...