Фільм Розбита губа (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Красива і дуже відважна дівчина змогла зарекомендувати себе як безжальна вбивця. Вона здатна завдати удару по будь-якій своїй жертві, виконуючи накази своїх замовників на вищому рівні. У кар’єрі вона домоглася дійсно великих успіхів, але одного разу все пішло під укіс. Сталося це в той самий момент, коли головна героїня зробила фатальну помилку. Таким чином їй вдалося налаштувати себе світ підпільних кілерів, в тому числі і наставника, який допоміг їй добитися таких успіхів. Вимушений ховатися від колег і навіть друзів, з якими вона підтримувала спілкування в минулому, дівчина прийняла рішення скористатися пропозицією про допомогу від загадкового незнайомця.

Таємничий чоловік, як і його сестра, вирушили на виконання місії, що несе за собою небезпечно-смертельний характер. Тільки в такому випадку у героїні був шанс очистити свою репутацію, відшукавши спосіб Спокути провини. Ситуація з кожною хвилиною стає все більш напруженішою. Фільм Розбита губа (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Вся справа в тому, що якщо вона зможе використовувати можливість правильно, вдасться повернути обставини в кращий для себе бік. В іншому випадку варто чекати чергових проблем, що тягнуть за собою ряд неймовірних наслідків.

Режисер: Крістофер Шеффілд
Актори: Джекс Менез Етвелл, Дежан Браун, Меріам чне, Маккензі Коффман, Метью Коулман, Дрю Крукстон, Майк Долфі, Елі Годфрі, Девід Алан Граф, Крістобал Ернандес


загрузка...