«Розфарбована шкіра 2» — сучасний китайський фільм з елементами фентезі, бойовики і навіть драми. Кінокартина була досить популярна в 1993 році, але в 2012 її перезняли, орієнтуючись на сучасність. Суть фільму досить стандартна, але при цьому незвичайна. Будь демон мріє про те, щоб стати хоч ненадовго людиною, стати смертним і щось відчувати. Але для того, щоб ця мрія збулася, йому потрібно прожити сотні років… І навіть цей величезний відрізок часу не в змозі гарантувати те, що він зможе реалізувати всі свої плани і отримати бажане.

Адже він повинен опинитися в тілі, захопити душу, щоб бути реальним людиною, яка живе, працює і будує взаємини з оточуючими. Але як це зробити? Метод один. Необхідно знайти ту людину, яка зможе віддати свою душу, свої власні почуття і відчуття. Фільм Розфарбована шкіра 2 (2012) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

І демон готовий на все заради цього, адже він мріє знати і відчувати все це далеко не перший рік. Однак люди не так прості, ніхто не бажає віддавати свою душу, так що за неї ще доведеться поборотися…

Режисер: Уэршань
В ролях: Чжоу Сюнь, Чень Кунь, Вікі Чжао, Ян Мі, Вільям Фен, Фей Сян, Тинцзя Чень, Лу Нуо, Yilong Zhang, Чи Бинъюань

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress