загрузка...


Команда Гейнса здружилася з часів афганської війни. У складі льотної ескадрильї, розташованої в Баграмі, хлопці приходили на виручку американським солдатам під градом куль і мінометним вогнем. Повернувшись в Лос-Анджелес сполучення четвірка не змінила професії. У мирний час ризикована і непередбачувана робота рятувальників виявилася не менш затребувана. За минулий час відважним хлопцям вдалося врятувати понад півсотні людських життів. Більшість операції проводяться в умовах підвищеної небезпеки. Машина молоденької Наталі, в результаті аварії, злетіла з гірської дороги і дивом зачепилася на крутому схилі.

Будь-який необережний крок загрожував закінчитися смертельним результатом. Перша спроба дістатися до постраждалої зазнала невдачі. Джоби, спустившись зміцнити висить над прірвою авто, застряг. Відлік пішов на секунди. Чи не втрачаючи самовладання, командир спускається в ущелину. Завдяки професіоналізму та чітким діям вдається підняти на борт вертольота перебуває в шоці дівчину і вцілілого рятувальника. Мало кому відомо, за зовнішнім спокоєм врівноважений Гейнс приховує особисту драму. Дружина подала на розлучення. При сплаві по річці загинула одна з дочок.

Зафіксувавши початок тектонічного руху Хейс намагається попередити суспільство про загрозу, що насувається. Фільм Розлом Сан-Андреас 2015 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Бред Пейтон
Актори: Двейн Джонсон, Карла Ґуджино, Олександра Даддаріо, Йоан Гріффіт, Арчі Панджабі, Пол Джаматті, Арт Паркінсон, Вілл Юн Лі, Кайлі Міноуг, Колтон Хейнс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress