Головний герой цього гостросюжетного бойовика — відставний військовий, який витратив кращі роки на війну. Він бачив багато горя, дивився смерті в обличчя, і все одно залишився живий. Однак, навіть після повернення додому він не міг зажити спокійно і щасливо. Справа в тому, що його єдиний син потребував допомоги. Бідолаха страждав від жахливої хвороби, і для його лікування була потрібна величезна сума грошей. Будучи батьком одинаком, герой не міг розраховувати на підтримку дружини, так і коштів таких у нього не було. Але чоловік вирішив не здаватися, і збирався накопичити потрібну суму.

Але доходу в місяць ледь вистачало на придбання всього необхідного, куди вже тут відкладати? А стан хлопчика, тим часом, сильно погіршувався, і потрібні термінові заходи. Препарати, необхідні пацієнту для підтримки життєздатності, коштували дуже дорого, і це штовхнуло батька на досить ризикований крок. Тим більше, що по телевізору він почув важливу інформацію: тому, хто зловить банду небезпечних злочинців, дістанеться солідну винагороду. Вирішивши збільшити свої шанси на успіх, ветеран звертається за допомогою до бойового товариша, і вже вдвох бійці відправляються по сліду гангстерів.

Знайшовши лігво шуканих мафіозі, друзі змушені зробити тактичний відступ. Молодих хлопців надто багато, і затримати їх без точного плану не вийде. Фільм Розправа (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Брайан А Міллер
Актори: Брюс Вілліс, Френк Грілло, Джонатон Шек, Олівія Калп, Наталі Юра, Дядя Мурд, Наталя Софі Батлер, Тайлер Джон Олсон, УАСС М. Стівенс, Колін Еглсфілд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress