загрузка...


Кар’єру Саманти (вона була офіцером поліції) перервало жахлива пригода. Намагаючись врятувати людину, засудженого членами незаконного культу до того, щоб стати ритуальною жертвою, вона піддається нападу з боку цієї організації. В результаті відважна жінка стає прикутим до інвалідного візка інвалідом, зломленим як фізично, так і морально. Її чоловік, звичайний роботяга на ім’я Брюс, береться доглядати за улюбленою дружиною, піклуючись про всіх її потреб. Але йому мало усунути наслідки жахливої події, він жадає усунення його причини.

Кожної ночі він одягає свій захисний костюм, озброюється до зубів » і виходить патрулювати вулиці, розправляючись з злочинцями і лиходіями. Після трагічної події, в якій постраждала дружина Брюса, життя чоловіка кардинально змінюється. Колись добрий, спокійний хлопець, стає озлобленим і безжальним.

Неконтрольоване напруга вихлюпується з глибин пораненої душі в безлюдних похмурих завулках міста, затягуючи його на саме дно витонченої жорстокості… Фільм Руйнівник (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Філіп Каррер
В ролях: Райан Баррет, Тіана Норі, Джессіка Вано, Дункан МакЛеллан, Джеррит Сеперс, Брюс Тернер, Дуан Фрэй, Andrew Bussey, Оуен Фоусет, Річ Пьентковский

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress