загрузка...


У центрі гостросюжетного бойовика виявляються дві пари людей, що зійшли з правильного шляху. Герої були залучені в організований злочин, наслідки якого виявилися набагато масштабніше, ніж вони могли припустити. Проте, провернув справу, учасники угруповання мимоволі починають розуміти, що кожен з них далеко не той, за кого намагався себе видавати весь цей час. Напруга наростає. Зрозуміти, що саме слід очікувати від того, хто заручився тебе прикривати в разі небезпеки, що насувається виявляється практично неможливим.

Кожен з героїв живе своїм окремим історією, в якій немає місця драмі. Більш того, всі вони переконані лише в тому, що майбутнє знаходиться в їх власних руках. Так, як же все-таки йтимуть справи, коли вся правда більше не зможе зберігатися в секреті? Сюжет картини досить непростий. Герої напружені і знаходяться в легкому здивуванні від того, як саме складаються обставини. Фільм Рухомі частини (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Завдяки можливості дивитися фільм онлайн і абсолютно безкоштовно на нашому кіно-порталі, Ви зможете дізнатися, який фінал був приготовлений спеціально для цієї історії… На чиєму боці опиниться істина і яке майбутнє віддасть перевагу кожен з героїв?

Режисер: Jerry Hayes, Харлі Уоллен
В ролях: Т.Дж. Сторм, Майкл Олександр, Харлі Уоллен, Dennis Marin, Calhoun Koenig, Brian Heintz, Террі Партика, Джейк Хейтайш, Аммар Немо, Parker-Wallen Kaitlyn

загрузка...