Що відбувається з колишніми бійцями? Як вони реалізують себе в житті? Фільм «Рюдзо і семеро бійців» це повість про літнього чоловіка, який в минулому займався ЯКУДЗА боями. Раніше він був регулярним призером і переможцем змагань, він з радістю наносив удари, і завжди значився у верхах. Але тепер з минулими битвами покінчено, він на пенсії і поведінку чоловіка важко відокремити від пересічного пенсіонера. Працьовитий і наполегливий, спокійний і справедливий. Будні проходить по накатаній, він практично ніколи не робить нічого видатного.

Але одного разу вийшовши на вулицю, старіючий чоловік помітив негарну поведінку молодих вуличних гангстерів. Він не зрозумів, чому у нащадків геть була відсутня повага до дорослих, як вони можуть так без шанобливо чинити. Наставити на праведний шлях словами у нього не вийшло, в голову прийшло кардинальне рішення. Він зібрався створити команду Месників і з себе подібних громадян. Для цього потрібно було скликати всіх колишніх воїнів, пояснити їм мету і наміри і взятися за порядок на вулицях міста, показати молодим, як можуть бійці надавати оборону.

Удару у відповідь довго чекати не довелося. Кривдники швидко усвідомили, що даремно вчасно не залягли не дно. Фільм Рюдзо і семеро бійців (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Такеші Кітано
В ролях: Тацуя Фудзі, Бен Хіура, Кодзюн Іто, Масанобу Кацумура, Такеші Кітано, Масаоми Кондо, Хісако Манда, Акіра Накао, Акіра Онодэра, Фумика Сімідзу

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress