Нічого немає гірше в бізнесі, коли за своє чесно зароблене, тобі доводиться ще й платити, коли продажні чиновники, готові зняти з підприємця останню сорочку, взамін на свою нерозбірливу підпис, а кримінальні особистості, просто хочуть відібрати прибуткова справа. Саме така історія розгортається в кримінальному, мелодраматичному фільмі «Самий жорстокий рік», герой якого приїжджає в Сполучені Штати Америки, в надії влаштувати своє життя, і реалізувати величезні плани. Сюжет фільму розгортається на початку вісімдесятих, коли в Нью-Йорку процвітав бандитизм, а пограбування і вбивства, вже нікого не дивували.

Організувавши свій чесний бізнес, герой кінокартини стикається з багатьма труднощами, в особі корумпованих чиновників держави, зайняли свої місця в тепленькі кабінетах, і обдирающих простий народ, кримінальної елітою міста, яка прагне дістати свою частку пирога. Фільм Самий жорстокий рік (2014) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але найстрашніше, що за одруженим чоловіком, батьком двох прекрасних дівчат, і власником чесного бізнесу, починають стеження спеціальні служби, підозрюючи його в порушенні законів країни, все з-за того, що він емігрант. 1981 рік дійсно стає одним з найскладніших в історії Америки.

Режисер: Джей Сі Чендор
В ролях: Оскар Айзек, Джессіка Честейн, Девід Ойелоуо, Алессандро Нивола, Элиес Габел, Альберт Брукс, Лорна Прюс, Крістофер Ебботт, Меттью Мехер, Джеррі Едлер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress