загрузка...


Вестерн познайомить глядача з Джоном Рідом. Цей хлопець є молодим юристом, який в недавньому часі повернувся в рідні краї, після того, як пройшов курс навчання в інституті. Його погляди на світ занадто ідеалізовані. Джон дізнається, що все, що він собі уявляє, не збігається з тим, що відбувається насправді. Звичайно ж, це кидає в шок. На тлі цих подій в містечку ведеться будівництво залізниці. Ця подія привертає увагу бандитів і корупційних прихильників.

З причини нерівноправних діянь, загинув брат Ріда, а тому він вирішує особисто розібратися у всьому, що відбувається в рідному місті. Вся країна повинна дізнатися про те, чим займається легендарний рейнджер Джон і його вірний помічник індіанець Тонто, який не тільки себе веде дивно, але і носить опудало на голові. Ця компанія готова оголосити війну злочинному світу, щоб покласти край всьому тому жаху, який спостерігається на пустельних територіях Дикого Заходу.

Відтепер Джон стане сущим кошмаром для злочинного світу і негідників тих років, а його чорна маска буде наводити жах на кожного безпринципного бандита. Фільм Самотній рейнджер (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Гор Вербінськи
Актори: Джонні Депп, Армі Хаммер, Том Уілкінсон, Вільям Фіхтнер, Рут Вілсон, Баррі Пеппер, Хелена Бонем Картер, Брайант Принц, Стівен Рут, Леон Ріппі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress