Серійний вбивця стає заплутаним в таємному урядовому змові, оскільки його переслідує одна з його колишніх жертв. Дарсель Даніель грає Джесіку Діксон, жінку, яка серійний вбивця Шість Пак Сем (Leviticus Wolfe) викрадає і вбиває. Але перш ніж він зможе задушити Джессу до смерті Сема оточують і викрадають таємничі агенти уряду. Точні контури змови залишаються каламутними для великої кількості фільму, але, по суті, Сем з-за його крові стає обраної морською свинкою доктора Кемпбелла (Діани Роуз), щоб експериментувати з новим наркотиком.

Джессіка відновлюється, але виявляє, що її батько, місцевий поліцейський Техас, вчинив самогубство, поки вона була в комі протягом трьох місяців. Всі переконані, що самогубство було добровільним, але Джесса вважає, що він був убитий і об’єднується з приватним детективом Серджіо (Ford Austin), другом її батька, щоб з’ясувати, що насправді сталося. Однак, крім травми нападу Сема, її пам’ять пошкоджена і зміщена.

Одним з перших головорізів, над яким проводяться досліди стає Сем на прізвисько Шість Кубиків, самий жорстокий бандит, за яким полювала вся поліція штату. Фільм Сем «Шість кубиків» (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джо МакРейндольдс
Актори: Дарсел Сміт, Діана Роуз, Форд Остін, Левіт Вулф, Карл Андерсон, Даррел Н. Мітчелл, Джо Хоус, Реджина Чен, Хав’єр Гарсіа, Дарін Мерфі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress