Фільм Серцебиття (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У фільмі Серцебиття, ви познайомитеся з успішним детективом. Кейт Джонсон. Жінка самостійно займається вихованням своєї дочки. Її доньку звати Ніна і дівчина вирішує відправитися з групою молодих хлопців в Беліз. Там всією групою, вони планують надати допомогу дитячому будинку в Пунта-Діа. Це була благодійна місія, яка не припускала неприємностей. Але ніхто не знав, що в Пуант-Діа відбувається такий кошмар. Але під час цієї поїздки, Ніну і всіх її друзів викрав місцевий картель.

Тепер невідомо, чи вийде у кого вибратися з лап кримінального угруповання живими. Кейт передчуває якусь халепу, вона вирішує відправитися в слід за Ніною. Поки сліди гарячі, головна героїня вирішує розшукати свою дочку. Але при цьому по шляху Кейт доводиться робити вчинки, що дозволяє їй розкрити свій характер, який вона і сама не знала. Рекомендуємо не поспішати з висновками і не критикувати героїню. Адже не у кожного може вистачити хоробрості і рішучості протистояти кримінальному угрупованні. На що ж в результаті здатна мати, яка більше життя любить свою дитину? А може хтось виявиться сміливим і вирішиться допомогти Кейт?

Ви побачите захоплюючі дух моменти, хвилюючі і дуже тривожні. Дана історія матері — одинаки унікальна, вона покаже на скільки серце матері може бути люблячим і оберігає. Чи зможе героїня врятувати свою дочку і її друзів? Фільм Серцебиття (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Стівен Р. Монро
В ролях: Джина Холден, Наташа Каліс, Меттью Зифф, Раффаелло Дегруттола, Tom E. Nicholson


загрузка...