Фільм Серед тіней (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


В дуже заплутану життєву ситуацію потрапляє головна героїня цієї історії. Іноді життя перевіряє людину на витривалість і стресостійкість. Ті, хто проходять ці випробування вже нічого не бояться. Дядько головної героїні був убитий, і будучи приватним сищиком, вона повинна розслідувати цю справу. Попереду її чекає безліч загадок і тіней, які повинні бути розкриті. На всі питання, що стають перед нею, головна героїня повинна знайти відповіді, інакше нічого не вийде, вбивство залишиться нерозкритим. Оскільки дядько був для дівчини дуже важливою людиною, то вона приймає цей складний виклик від життя.

Головна героїня збирається дійти до переможного кінця, щоб з’ясувати хто ж скоїв жорстоке вбивство. Але крім цього на її плечі лягає ще одне складне завдання. Вся справа в тому, що рід, до якого належить героїня зберігає таємницю. Фільм Серед тіней (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Ці люди є нащадками вовків і людей. Про те, що її сімейство належить до перевертнів ніхто не повинен дізнатися. Чи вийде у сищика зберегти таємницю свого роду, а також відшукати вбивцю рідної людини?

Режисер: Тьяго Мескіта
Актори: Ліндсі Лохан, Шарлотта Бекетт, Джанні Капальді, Домінік Мадані, Рейнальд Бялес, Баррі Джей Мінофф, Крістофеля Вердонк, Джон Фландерс, Пітер Орган, Деніел Хью Келлі


загрузка...