загрузка...


Шафт — дуже досвідчений детектив, що працює в нью-Йоркському відділенні, що досяг великого професіоналізму в непростій справі. У його послужному списку безліч благополучно розплутаних злочинів, що опинилися для інших поліцейських нездійсненними. Безстрашний, розсудлива людина наділена від природи дивовижною харизматичністю і неординарним мисленням. У сукупності ці якості дозволяють успішно слідувати свої принципам. Для виконання чергового завдання йому доведеться працювати в Гарлемі – найбільш кримінальному районі мегаполісу, де існують особливі, непохитні закони існування.

Небезпечне місце вважається обителлю темношкірих кримінальних елементів, безкарно провертають тут свої протизаконні справи. Однак Шафта, відрізняється неймовірною сміливістю, не лякає напружена, криміногенна обстановка в неблагополучному районі. Йому необхідно знешкодити місцевого авторитету Бампі, що має величезну владу в злочинному середовищі. Однак незвичайні обставини призводять бандитського боса за допомогою до детектива.

Його неповнолітню доньку викрала конкуруюче угруповання. Поліцейський обіцяє посприяти давньому ворогові і приступає продумувати план порятунку полонянки. Фільм Шафт (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Тім Сторі
В ролях: Семюел Л. Джексон, Метт Лауріа, Олександра Шипп, Джессі Ашер, Ісаак Де Банколе, Реджина Холл, Тітус Уеллівер, Метод Мен, Річард Раундтрі, Еван Джогіа

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress