Фільм Шанувальник (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Гаураву Чандне – це юнак двадцятирічного віку, який сильно захоплений одним знаменитим актором. Він прославився завдяки індійській кінематографії. Цю людину звуть Арьяна Кханни, а його фанати знаходяться в багатьох країнах. Головний герой переслідував одну важливу мрію. Йому хотілося зустрітися вживу з кумиром, поговорити з ним і звичайно, подарувати якийсь подарунок. Це свого роду проявлена подяку за творчу діяльність. Ще один дуже цікавий факт полягає в тому, що Гаураву і Арьян схожі між собою. Дуже скоро у актора день народження, тому залишається зовсім небагато часу, щоб знайти спосіб зустрітися з ним і віддати заповітний подарунок.

Ця мета змушує діяти шалено і необдумано. У головного героя тепер немає навіть ніяких перешкод для вчинення вбивства, якщо це доведеться зробити. Однак сам актор не особливо зрадів появі фаната Гаураву. Особливо лякає одержимість хлопця, який прийшов з серйозними намірами. В результаті Арьян розбиває серце хлопця.

Такі обставини змушують помститися герою. Яке саме покарання понесе чоловік? Що придумає Арьян, адже він сподівався зовсім на іншу зустріч? Фільм Шанувальник (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Маніш Шарму
В ролях: Шах Рукх Кхан, Джоель Коисси, Маріола Яворська, Sayani Gupta, Фара Ахмед, Halima Nagori, Лі Ніколас Харріс, Атул Шарму, Захарі Соффін, Памела Бетсі Купер


загрузка...