Фільм «Шанхайський полудень» розповідає про пригоди винахідливого китайця по американському Дикому Заходу. Підкорення земель корінних народів Північної Америки було пов’язане з низкою гучних подій. Один з сильних світу цього вирішує викрасти дочку китайського імператора і відвіз її в Штати. Для звільнення Пей Пей батько споряджає трьох кращих воїнів з особистої охорони. Вірний страж принцеси Чон Ванг не влучає у цей заповітний список.

Але його дядько наполягає на включення Ванга в місію в якості помічника. Як тільки група потрапляє в Америку, стає ясно, що вся надія на успіх операції лягає на плечі Чона. Йому зустрічається відважний, але не особливо найщасливіший грабіжник поїздів Рой О`Беннон, який виявив бажання приєднатися до пригод свого нового азіатського приятеля. Фільм Шанхайський полудень (2000) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Їм належить пройти через землі індіанців, розкуривши люльку миру з вождем, взяти участь в ковбойських перестрілках і бійках в салуні, з’ясувати правду про мету викрадення Пей Пей і, звичайно ж, врятувати принцесу, отримавши заслужену славу.

Режисер: Том Дей
Актори: Джекі Чан, Оуен Вілсон, Люсі Лью, Брендон Мерілл, Роджер Йуан, Ксандер Берклі, Ю Рон Гуан, Я Хі Куї, Ерік Чен, Джейсон Коннері

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress