загрузка...


У фільмі «Шаолінь» розповідається про безчинства, що відбуваються на території Китайської імперії. Напевно вам доводилося чути про Шаолінських монахів, які володіють неперевершеною майстерністю і відточеною технікою бойових мистецтв. Обитель майстрів настільки давня, що їй доводилося опинятися в гущі безлічі битв, деякі з яких відбувалися заради набуття панування в Китаї. Китайські воєначальники ворогували до можливої межі, країна прибувала в жаху від їх прагнення завоювати нові території.

Здавалося б, неможливо здолати ченців Шаоліня, але юному воїну Сяо Че вдається здобути перемогу над одним з них. Про це швидко стає відомо, і сім’я Сяо потрапляє під удар і гине. Хлопець дивом рятується і його намагаються сховати Шаолиньские ченці. У монастирі також стрімко поширилася інформація про неймовірну перемогу Сяо. Фільм Шаолінь (2011) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Хлопець збирає своїх друзів і прагне стати на захист простого народу від жорстокості завойовників. Чи вийде у молодиків протистояти цьому свавіллю і хто здобуде перемогу?

Режисер: Бенні Чан
В ролях: Джекі Чан, Енді Лау, Ніколас Тсе, Юй Шаоцюнь, Чень Чжиуй, Сін Юй, Джекі Ву, Хай Юй, Фань Бінбін, Шимаду Жуна

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress