Заключна частина детективної гостросюжетної трилогії «Шерлок Холмс 3», створена талановитим режисером Гаєм Річі, знову захопить глядацької уваги черговий історією неповторного майстра дедукції Холмса і його відверто простакуватого напарника, доктора Ватсона, сприймає все за чисту монету. Дедуктивний метод чудового сищика призводить до вибуховим овацій і зародженню не жартівливих побоювань у кримінальному світі, оголюючи самі витончені злочини. У нових епізодах розкривається найбільша інтуїція Шерлока, іноді не піддається логіці, тому завжди вражає уяву сищиків з державного департаменту британської поліції.

Герої вже вразили всіх своїм розслідуванням загибелі австрійського принца, де все було обставлено з ювелірною точністю під самогубство. Але головного сищика не проведеш, після детального вивчення обставин і місця події, Шерлок, що володіє даром ясновидіння, детально описав усі події в найменших подробицях. Збираючи разом з Ватсоном всі частини головоломки, Шерлок швидко наблизився до справжнього вбивці, причому так унікально тихо, що той не встиг сховатися від справедливої відплати. Незабаром стає відомо, що це злодійство тільки одна із задумок підступного професора Маріарті, тому поступово наближаючись до цього по-справжньому гідного супротивника, сам Холмс стає жертвою. Фільм Шерлок Холмс 3 (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Гідний супротивник викликає справжній живий інтерес у детектива, він так захоплюється наслідком, що не помічає страшні пастки, виставлені мудрим суперником, які послужать життєвим крахом для видатної людини.

Режисер: Гай Річі
В ролях: Рейчел МакАдамс, Роберт Дауні молодший, Джуд Лоу

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress