На дворі 1891 рік, в Європі, а якщо точніше у Відні і Страсбурзі, відбуваються теракти. Офіційно влада звинувачує у всьому анархістів, бодрящихся з будь-яким проявом влади. Гинуть люди, перейматися заходи. Разом з цим, за різними куточками світу, відбуваються, як здавалося б, не пов’язані один з одним вбивства. Світ, не звертає на це особливої уваги, але незважаючи на все, Шерлок Холмс здогадується про те, що низка смертей несуть зовсім не випадковий характер. Він вже давно підозрює, що за багатьма подіями в тіні стоїть один чоловік, який був здатний тривалий час переховуватися навіть від очей геніального сищика.

Підозрюваним є якийсь професор Джеймс Моріарті. Настільки ж розумна людина, як і відомий детектив. Автор багатьох наукових статей і праць, відмінний математик, прекрасний астроном. Здавалося б відомий світові професор, не може бути геніальним злочинцем, чиє ім’я в своїх колах змушує злочинців мовчати. Фільм Шерлок Холмс: Гра тіней (2011) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Все приховано від очей і вирішити дану гру тіней здатний тільки Шерлок, і то йдучи по дуже тонкому сліду, якого офіційні влади і навіть помітити не змогли. Звичайно ж, на шляху його чекають нескінченні загадки, набирають складності з кожним новим кроком.

Режисер: Гай Річі
В ролях: Роберт Дауні молодший, Джуд Лоу, Нумі Рапас, Джаред Харріс, Пол Андерсон, Стівен Фрай, Рейчел МакАдамс, Келлі Райллі, Джеральдін Джеймс, Едді Марсан

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress