Джонні і Ребекка люблять один одного, незважаючи на те, що у них різні характери. Дівчині подобаються авантюри, вона готова подорожувати з Джонні хоч на край світу. Хлопець розуміє, що для будь-якої подорожі потрібні фінанси. По дорозі на захід країни, Джонні прикидається священиком, проводить проповіді, збирає пожертви. Цього вистачає для подальшого продовження шляху, населення в невеликих містечках довірливе. Незабаром хлопець зауважує, що у нього з’явився дар зцілення. Це передбачає ще більше грошей. З кожною зупинкою на шляху, пара збагачує свою кишеню.

Але такі дії не залишаються непоміченими, не тільки стражденними, але і кримінальним світом. Парочкою зацікавилися бандити. Такі люди не звикли жартувати, над героями нависла серйозна небезпека. Як уникнути зіткнення зі злочинцями? Юний герой відправляється в тривалу подорож по країні, разом з коханою. Чоловік природжений аферист, він заробляє на аферах і авантюрах, безжально обманює людей і в буквальному сенсі наживається на їх горе. Герой фільму не відчуває докорів сумління. Він майстерно зображує священика, стверджує, що володіє незвичайними здібностями і допомагає людям, використовуючи акторські навички. Всупереч очікуванням, відбувається щось страдное. Фільм Щасливчик (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Злочинець починає розуміти, що насправді може надати допомогу нужденним. Нахабна брехня стає істиною. Бідолаха вражений подібним розвитком подій. Він не знає, як варто вчинити в даній ситуації, щоб не помилитися.

Режисер: Норман Грегорі Магуайр
В ролях: Джессі Джеймс, Бертон Гілліам, Бред Хоукінс, Маріанна Паола Вісенте, Нельсон Таллаферро, Шерон Гаррісон, Кім Джексон Вілер, Ларрі Дотсон, Тодд Дженкінс, Денніс о’нілл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress