загрузка...


Багато років минуло з тих пір як на одній ділянці дорозі були жорстоко вбиті і закопані в асфальт група ув’язнених. Зараз же цією дорогою ніхто не користується, боячись помсти привидів тих, самих арештантів. Адже ні для кого не секрет, що коли людина гине страшною і болісною смертю, його неуспокоєна душа не може знайти собі спокій ніде. Двоє напарників переслідують одного чоловіка, який намагається втекти не тільки від агентів ФБР, але і від одних мафіозі, які протягом довгого часу намагаються відшукати цього хлопчину. З волі долі втікач виявляється саме на цьому шосе.

Тільки покинути цю ділянку дороги зможуть далеко не всі. Ті самі в’язні повстали зі своїх могил, і тепер вони бажають лише одного кривавої помсти. Давним-давно на далекому шосе 666 була жорстоко знищена група злочинців, які працювали на будівельних роботах під час свого ув’язнення. В даний час ця місцевість покинута і звучить не найприємнішим чином з вуст. Тепер це жахливе місце знову дасть про себе знати тоді, коли парочка агентів Федерального бюро розслідувань зайнята пошуком втікача, якому доводиться тікати не тільки від закону, але і від підготовлених мафіозі.

Ця кримінальна битва з пробіжками і пострілами переростає в театр страху і непоясненність. Мертвяки повстають заради помсти за колись вчинене вбивство. Фільм Шосе 666 (2001) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Вільям Уеслі
В ролях: Лу Даймонд Філліпс, Лорі Петті, Стівен Вільямс, Л. К. Джонс, Дейл Мидкифф, Алекс МакАртур, Мерседес Колон, Роб Рой Фицджералд, Адам Вернье, Честер Е. Тріп III

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress