Мітч працює детективом у відділенні поліції. Він дуже любить свою роботу, але не може похвалитися товариськістю. Постійне бажання колег поговорити про насущне дратують чоловіка. Він всіляко намагається уникати спілкування, хоче займатися улюбленою справою, не відволікаючись на оточуючих. Люди вже знають, що з цим хлопцем краще не зв’язуватися. Про його похмурому і нелюдимому характері ходять справжні легенди. Провівши 20 років в поліції, він зробив багато корисного і розкрив масу злочинів, чим заслуговує повага начальства. Трей зовсім інша людина, якого запросто можна назвати протилежністю Мітча.

Він мріє про велику славу, хоче вершити правосуддя, але насправді ледь справляється з кишеньковими злодіями. Одного разу з вини Трея, зривається важлива операція, до якої так довго готувався Мітч. В результаті торговцям наркотиками вдається втекти. Герої стають справжніми знаменитостями, про них пишуть всі газети і таблоїди. Доводиться працювати над розслідуванням разом.

Якщо для одного з них це стає прекрасним способом здійснити давню мрію, то для іншого перетворюється в подобу пекла на землі. Напарників чекає безліч випробувань. Фільм Шоу починається (2002) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Том Дей
Актори: Едді Мерфі, Роберт Де Ніро, Рене Руссо, Рейчел Харріс, Зайд Фарід, Алекс Борштейн, Холлі Мэндел, Маршалл Манеш, Нестор Серрано, Т. Дж. Крос

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress