Фільм Шпигун, який мене кинув (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Дві кращі подруги опинилися в непростій ситуації. Дівчина не могла уявити, що секретні служби дійсно існують. Вона не дивилася серіали і фільми на дану тематику, вважаючи за краще інші жанри. Героїня фільму «Шпигун, який мене кинув» не уявляла, що спілкується з шпигуном. Вона була щаслива в особистому житті. Обранець здавався ідеальним, відповідав всім її вимогам. Закохані планували швидке весілля, будували плани на майбутнє. Заява про розставання стало повною несподіванкою. Вона не могла повірити, що дійсно зіткнулася з подібним.

Хлопець відмовлявся пояснювати причину, дивитися в хорошій якості, він відмовлявся обговорювати своє рішення. Героїня впала в справжнє відчай. Вона поспішила поділитися нещастям з подругою, попросила у неї поради і допомоги. Та зробила несподівану пропозицію. Необхідно відправитися додому до негідникові, щоб висловити йому наболіле особисто. Опинившись в зазначеному місці, подружки зіткнулися з неприємним відкриттям. Вони знайшли передбачуваного зрадника мертвим.

З’ясувалося, що він був секретним агентом. Розлучившись з коханою, він сподівався врятувати її від смертельної небезпеки. Убита горем дівчина вирішує відшукати вбивць. Фільм Шпигун, який мене кинув (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Сузанна Фогель
В ролях: Сем Хьюен, Міла Куніс, Кейт МакКіннон, Джилліан Андерсон, Джастін Теру, Оулавюр Даррі Оулафссон, Фред Меламед, Жюстін Уачсбергер, Хасан Мінхадж, Іванна Сахно


загрузка...