загрузка...


Що розгорівся згарище війни в Європі змусило населення шукати надійний притулок від бомбардувань і репресій. За океаном благодатна земля манить людей, які прагнуть відшукати затишок і спокій. Витіюватий шлях в Америку лежить через колонії Північної Африки. Вишистами контролюють Марокко. Крім безлічі біженців в Касабланці орудують агенти протиборчих міжнародних структур. Транспортна артерія в Португалію відкриває жадану магістраль до райського куточка Штатів. Незважаючи на нейтральний статус африканців, німецька діаспора впевнено просуває нацистські ідеї гестапо всюди.

Британський розвідник Макс Ветан з учасницею французького опору Маріанною Босежур організував показову акцію під час урочистих заходів поплічників Гітлера. Підпільники розстріляли з автоматів німецький президію. Сховавшись від настирливого переслідування шукачів на конспіративній квартирі, шпигунський дует відпрацьовує типову методику відволікання. Безневинна пара після акції залякування відправляється до Британії для отримання нового завдання. Спеціальні структури уважно вивчають біографію француженки, щоб відшукати вади і нестиковки в анкеті. Сумна тінь підозри лягла на дружину Ветана. У керівництві МІ-6 радять колезі особисто ліквідувати провокатора, що передає цінні відомості фашистам. Тремтячою рукою глава сімейства намагається вирішити питання честі. Зрадникам немає місця серед противників фюрера.

Спійманий на гарячому агент гестапо вказує на Маріанну. Типова дискредитація слабкої жінки з французьким паспортом посилює недовіру між співробітниками розгалуженої мережі диверсійної діяльності. Гірка правда вбиває істину і потяг назавжди. Фільм Шпигуни-союзники (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Роберт Земекіс
Актори: Ліззі Каплан, Маріон Котійяр, Деніел Беттс, Бред Пітт, Меріон Бейлі, Саймон МакБерні, Джаред Харріс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress