Фільм Сибірський трафік (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головним героєм кінострічки є чоловік на ім’я Бероєв Руслан, який все життя присвятив своїй країні. Руслан є офіцером російської армії у відставці. Багато років герой з честю та доблестю ніс тягар військового людини і от зараз, коли він вийшов на пенсію, він дуже хотів прожити залишок свого життя спокійно і мирно. І ось, начебто все спокійно, а суєта минулих років залишилася в минулому, в житті героя починають відбуватися незрозумілі події. В один прекрасний момент колишні товариші по службі чоловіки почали таємничим чином зникати. Таке відчуття, що ці професіонали просто розчиняються в повітрі.

До Руслану приходить один з товаришів по службі і просить його допомогти розслідувати інцидент. Герой не довго думаючи погоджується на пропозицію і починає вести власне розслідування. Чим ближче вона підбирається до істини, тим сильніше він починає відчувати смертельну небезпеку, буквально йде слідом за ним. Незабаром герой розуміє, що вплутавшись в цю справу, він не тільки ризикує собою, але і спокоєм всієї країни. Фільм Сибірський трафік 2015 дивитися в хорошій якості.

Тепер йому потрібно захистити своїх близьких і рідних, а також інтереси своєї Батьківщини. Попереду його чекають складні випробування і смертельні небезпеки, але Руслан не збирається здаватися. Він у що б то не стало повинен закінчити почате і покарати зло по справедливості.

Режисер: Сергій Грізних
В ролях: Равіль Валієв, Євген Писанков, Олег Захаров, Михайло Попов, Микола Устинов


загрузка...