Фільм Сім пар нечистих (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У певний момент радянський уряд починає усвідомлювати, що нещодавно з німцями підписаний пакт про ненапад жодної політичної сили не має, тому Німеччина з Гітлером на чолі представляла очевидну загрозу для радянської держави. У зв’язку з невтішними висновками з’явилася необхідність гостра в терміновому порядку до зміцнення приступити прикордонних районів. Раніше віддалені рубежі, за попередніми розрахунками фахівців, вважалися нецікавими для противника. Зараз ситуація різко змінилася, що підтверджувало несподівану появу фашистських підводних човнів недалеко від узбережжя північних територій Радянського Союзу.

Тепер не було сумнівів в недружніх намірах противника, що замишляє здійснити раптовий напад одночасно з декількох напрямків, збільшити щоб шанс успіху. У віддаленому регіоні, де виникла небезпечна ситуація, потрібно терміново організувати будівельні заходи для Воздвиження надійних оборонних споруд. Так само підготувати необхідно місце для розміщення літаків і побудови злітних смуг. Робота чекала, відповідальна і масштабна, а терміни для реалізації планів грандіозних були занадто короткими. Катастрофічно не вистачало робітників, тому було рішення прийнято в якості будівельників задіяти групу ув’язнених, що володіють відповідними професійними навичками. Фільм Сім пар нечистих (2018) дивитися в хорошій якості.

Зеки були вражені з’явилася перспективою організувати групову втечу при зручному випадку. Під час по морю переправлення до місця призначення, вони влаштовують бунт на судні, беруть в полон охоронців і членів екіпажу.

Режисер: Кирило Белевич
В ролях: Юрій Борисов, Марі Ворожи, Тимофій Трибунцев, Олександр Вершинін, Василь Міщенко, Михайло Евлановс


загрузка...