Фільм Сіммба (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


В індійській поліції служив один досить молодий, і ще недостатньо досвідчений поліцейський. Звали його Сіммба, і він по життю був цілковитим шалопаем. Всі існуючі правила він нахабно ігнорував, і ніколи їх не дотримувався. Всі норми і вимоги, ніби, не для нього становили! Але ж чесні Вартові правопорядку були зобов’язані дотримуватися жорсткої моралі, і шанувати встановлені правила. Більше того, хлопець з ентузіазмом порушував закон, і скоював посадові злочини. Зокрема, він без докорів сумління брав хабарі, варто було йому лише махнути перед носом шелестких купюрами. Бюрократ діяв акуратно, але відповідальність доходила його стороною.

Немов за помахом чарівної палички, хитрун ухилявся від заслуженого покарання, і залишався на службі. Тюремний термін йому теж не погрожував, і він вважав себе абсолютно безкарним. Але, як правило, чудеса не можуть тривати вічно, а солідні гроші завжди привертають стороннє увагу! Коштів, зароблених незаконним шляхом, накопичилося дуже багато, і ховати свої чорні капітали Симмбе ставало все важче. На його слід вийшли не тільки впливові мафіозі, а й вище керівництво. Фільм Сіммба (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Якщо почнеться службове розслідування, то порушнику кодексу доведеться здати своє майно, і відповідати за всією суворістю закону. Чи зможе авантюрист придумати спосіб для порятунку власної продажної шкури?

Режисер: Рохіт Шетті
Актори: Ранвір Сингх, Сара Алі Хан, Сону Суд, Ашутош Рана, Сіддхартх Джадхав, Вайдехі Паршурам, Улка Гупта, Сучітра Бандекар, Сулабх Ерія, Ашвіни Кхалсекар


загрузка...