Синобі – праотці добре всім відомим ніндзя, які можуть убити ворога, не залишивши йому жодного шансу на життя. Маленького хлопчика ще в дитячому віці батьки починають навчати майстерності, розгойдуючи її під неймовірно небезпечної амплітудою. Коли дитина стає старше, його починають привчати терпіти фізичний біль вельми незвичним і страшним способом – ударами палицею. В результаті тренувань він перепливає бурхливий потік річки, затримує дихання під водою і дихає через соломинку. 1614 рік стає ключовим для історії Японії. Країна, яка була розділена, об’єдналася в одне ціле.

Країну очолив сьогун Токугава. Правитель після того, як на показовому виступі провів майстерність синобі, вирішує, що вони представляють для нього небезпеку й вирішує позбутися від них, а для цього необхідно почати ворожнечу між кланами. У двох ворогуючих кланах живуть двоє молодих, талановитих, а головне закоханих людей. Фільм Синобі (2005) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Генноске всіма силами намагається відвоювати своє право на любов і намагається примирити синобі. Але його кохана не поділяє його революційних поглядів і залишається вірною консервативним поглядам синобі.

Режисер: Тен Симояма
В ролях: Юкіе Накама, Дзе Одагири, Томока Куротани, Еріка Савадзірі, Такесі Масу, Так Сакагути, Міцукі Кода, Сюн Іто, Хоука Кіносіта, Кендзі Міесі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress