загрузка...


Захоплююча стрічка «Скарб Амазонки» знята в жанрі пригодницької комедії. Фільм інтригує вже з перших хвилин і сюжет не відпускає до самої кінцівки картини. Бек-фахівець з пошуку боржників і вибивання у них грошей. Мафіозний бос наймає Бека розшукати сина, який залишив навчання в університеті, кинув все і поїхав в містечко, загублене в нетрях Амазонки. За виконану роботу наймита обіцяна чимала сума, яка дозволить йому відкрити ресторанчик і вийти нарешті «на пенсію». Коли Бик знайшов недолугого хлопця Тревіса, він зрозумів у чому справа — той шукає скарби древньої цивілізації.

Бек заражається ідеєю і ентузіазмом юнака. Золотошукачі досліджують занедбану шахту, в якій приховані величезні скарби. Але, виявилося, що просто знайти золото стародавніх індіанців-це лише частина справи. У героїв виникли проблеми — Тревіс перейшов дорогу ватажкові місцевої мафії Хэтчеру. Цей мафіозник-власник місцевих золотодобувних рудників, і місцеві жителі справедливо нарекли Хетчеру пеклом на землі. Йому мало нещадно експлуатувати роботяг-індіанців, заробляючи величезні прибутки, мафіозник вирішив накласти свою лапу на золото. До всього іншого індіанці теж шукають стародавню схованку. Беку доведеться рахуватися і з величезним бажанням Тревіса у що б то не стало відшукати древній артефакт, і з сподіваннями індців знайти древній Золотий ідол, і з жадібністю Хетчера. Фільм Скарб Амазонки 2003 дивитися в хорошій якості.

Але Бек — людина слова, і від завдання він не відступиться. Багато смішних сцен і оригінальний гумор вдало вписуються в захоплюючий сюжет стрічки. Дуже радує гра акторів, які підібрані просто ідеально для цього видовищного фільму.

Режисер: Пітер Берг
В ролях: Дуейн Джонсон, Шонн Вільям Скотт, Розаріо Доусон, Крістофер Уокен, Юен Бремнер, Джон Грайз, Вільям Лаккинг, Ерні Рейес мл, Стюарт Ф. Вілсон, Денніс Кейффер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress