Фільм Скарби Округу Булліттов (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Чотири колишніх однокурсника по коледжу вирішили зустрітися, пиячити, згадати минуле. Для створення ностальгічною атмосфери вони вирішують відвідати невеликі підприємства на популярному у туристів Шляху Бурбон Блюграсс в Ред Рівер. В цих закладах, званих дистиллериями, виробляють відмінний віскі. З ними у колишніх однокурсників пов’язані спогади. У місцевій антикварній крамниці герої дізнаються легенди про те, як привабливі «Скарби Округу Булліттов». У лісах саме цих земель зарита старовинна схованка місцевих бутлегерів. За прикидками, досить великі багатства.

Герої вирішують знайти закопаний скарб. Алкоголік в зав’язці горді разом з друзями Кітоном і Уейном, а також їх подругою Робін змінили плани. Вони розбили в одному лісі штату Кентуккі табір, де випивали, обговорюючи, як шукатимуть скарби. Відпочинок переривається літньою парою. Старі представилися містером і місіс Хітченс і запросили всю експедицію пообідати в особняку неподалік. Тут добра атмосфера закінчується. Фільм Скарби Округу Булліттов (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

З’ясовується, що пенсіонери мають до кладу безпосереднє відношення, і хочуть висловити гостям деякі претензії. Адже чотири колишніх однокурсника приховують моторошні таємниці.

Режиссер: Дэвид МакКрекен
Актеры: Майк С. Нельсон, Jenni Melear, Дэвид МакКрекен, Наполеон Райан, Дороти Лиман


загрузка...