Фільм Скажені (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Навіть ретельно продумане злочин може піти за непередбачуваним сценарієм. Кілька грабіжників вирішили провернути не складне, як їм на той момент здавалося, справа. Але співробітники поліції завадили здійснити підступний план – в комерційному центрі почалася перестрілка. Вбивство, кров, загальна паніка – злочинці опинилися в скрутному становищі. Щоб хоч якось врятуватися, вони вибирають невинну жертву — жінку, яка служить певним прикриттям від шальних куль. Без втрат не обійшлося – один з зухвалих злочинців, загинув на місці події.

Бажаючи сховатися від переслідування, злочинці втрачають залишки самовладання і захоплюють автомобіль, в якому їдуть батько і син. Причому син серйозно хворий, машина поспішала в лікарню. Чоловік зовсім не очікував такого повороту подій. Єдиною його думкою було врятувати дитину. Злочинці змінили плани і подальше життя людей, які випадково опинилися на їхньому шляху. Фільм Скажені 2015 дивитися онлайн в хорошій якості.

Напруга наростає з кожною секундою. Волею долі разом зібралися абсолютно різні люди, в серцях яких міцно засів страх. Дорога стане серйозним випробуванням для всіх. Чим закінчиться ця небезпечна поїздка? Хто залишиться в живих?

Режисер: Ерік Ханнецо
В ролях: Ламбер Вільсон, Гійом Гуі, Віржіні Ледуайен, Франк Гастамбид, Франсуа Арно, Лоран Люка, Mégane Lemée, Олександр Гоєтт, П’єр Лебо, Дейв Лапоммерей


загрузка...