Багато років тому Дон-чхоль займався протизаконною діяльністю. Його особистість була відома в кримінальних колах, чоловіка воліли обходити стороною, але в один прекрасний момент він вирішив почати нове життя, де немає місця незаконних справ. Поступово його існування налагоджувалося. Він зайнявся легальним бізнесом і благополучно одружився на чарівній жінці, з якою хотів провести залишок життя. Дон-чхоль насолоджувався щасливим життям. Він нарешті міг відчувати повне умиротворення, де не треба постійно ходити по межі, боячись викриття, але одного разу налагоджений побут був порушений стороннім втручанням.

Переступивши поріг власного будинку, глава сімейства відразу запідозрив недобре, на підлозі були розкидані речі, навкруги панував хаос, а коханої дружини ніде не було. Засмучений чоловік моментально зайнявся пошуками, але ставало ясно, дружину викрали. Не роздумуючи ні миті, він відправився в поліцейську дільницю, де не встиг подати заяву про зникнення.

Невідомий голос в телефоні порадив йому відмовитися від пошуків в обмін на значну суму грошей. Однак Дон-чхоль не з боязкого десятка і сам здатний довести злочинцям, хто головний в цьому місті. Фільм Скажений бик (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Кім Мін-хо
Актори: Ма Дон-сік, Сон Джі-хе, Кім Сон-о, Кім Мін-джэ, Пак Чі-хван, Пе Ну-ри, Чон Ин-гі, Пак Чі-хун, Лім Хен-джун, Чон Хе-гюн

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress