Що може бути краще, ніж чай або напій міцніше і фільм, який вже був переглянутий кілька разів? Кожен глядач знає, що є комедії і бойовики, а є фільм «Скотт Пілігрим проти всіх». У всіх настає момент, коли краще, щоб поряд не виявилося вікно на висоті. І не обов’язково через глобальних втрат або розчарування в собі, але людина ламається, починає сумніватися у власній значущості. Скотт був іншим, не такий, як більшість його друзів, навіть кар’єра музиканта не змогла його зіпсувати. І все ж, як будь-яка творча особистість, найбільше він тяжів до своєї особистої музі.

Хтось повинен був надихати його і цілодобово стрибати поруч з криками захоплення. І хто б міг подумати, що такий музою для нього може стати Рамона — чоловік у жіночому одязі, дівчина, яка здатна замінити навіть його на сцені. Для щастя достатньо, щоб вона зрідка проходила поруч, але Рамона теж закохується у Скотта. Тепер основна проблема полягає в тому, що у дівчини бурхливе минуле, і щоб позбавитися від її колишніх — Скотту доведеться добряче попотіти.

У компанії знайдуться і близнюки, і дівчата, і навіть вегетаріанці, що вже говорити про те, що всі вони не зовсім люди. Відвоює лі Скотт свою музу, щоб спокійно продовжувати жити? Фільм Скотт Пілігрим проти всіх (2010) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Едгар Райт
В ролях: Майкл Сірка, Мері Елізабет Уинстэд, Кіран Калкін, Анна Кендрік, Кріс Еванс, Джонні Сіммонс, Еллен Вонг, Брендон Рут, Джейсон Шварцман, Елісон Пілл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress