Гостросюжетне ралі в пропащому місті триває в новому смертоносному турі. Учасники кривавого змагання вперше позбавляються статусу нещадних рецидивістів і тюремників. Шлях до переможного тріумфу чи погибелі відкритий вільним злочинцям. Ґвалтівники різних мастей, вбивці і шкуродери оголошують турнір «Смертельна гонка 4: Поза анархії» відкритим для всіх бажаючих. Новоспечений автомобіліст у всеозброєнні з’являється в шоу неспроста. Чоловік має потенціал переможця, що швидко зауважує продюсер. Дика репутація змагання відлякує сім’янина, але запобігали менеджер намагається будь-яким способом зобов’язати співрозмовника до участі.

Крайнім заходом тиску виявляється викрадення родичів нещасного впертого. Шантажист погрожує викинути приречених людей прямо на трасу, перетворивши на легку здобич для бездушних маніяків. Озлоблений на супротивника боєць бере злочинні умови угоди, щоб спробувати щастя в нелегкому змаганні і врятувати рідню. Одинак відрікається від запрошення до команди. Природжена сміливість не дозволяє новачкові згасати перед запеклими злочинцями.

Інтуїція підказує храбрецу варіанти стратегічного ведення гри з суперниками, але несподівані ускладнення можуть розбити амбітну ідею. Фільм Смертельна гонка 4: Поза анархії (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Дон Майкл Пол
В ролях: Зек МакГоун, Фредерік Колер, Крістін Мардзано, Люсі Саутхолл, Еннис Чун-Ян, Кессі Клер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress