Фільм Смертельна гонка 4: Поза анархією (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Смертельна гонка набирає все більше популярності і це змушує шоу, покинути межі одного острова-в’язниці. Тепер величезна пустеля стала будинком для цього дійства жорстокості. Підвищення рейтингів зобов’язує підняти ставки і саме це, торкнеться на пряму тих, хто бере участь у шоу. Більше не обирають укладених адже на місце пілота може потрапити будь-яка людина, що зацікавить продюсерів цієї програми. Звичайно ж, їх погляди звернені в більшості своїй на маніяків, вбивць і подібних відомих особистостей. Рідше їх погляд падає на колишніх військових, ким і був головний герой.

Він давно залишив своє минуле, заробивши на службі не малу славу, як військовий кращого зразка. Залишив свою справу він заради власної родини, якої вирішила присвятити себе. Одного разу, організатори знаходять його і пропонують участь у цій гонці за дуже приємний приз. Тільки перспектива опинитися мертвим і залишити свою сім’ю того не варта. Відмова героя прийняли, але лише на перший час, адже незабаром, його родину взяли в заручники. Чоловік виявився змушений взяти участь в гонці, адже тепер призом буде життя його і його рідних.

У колишнього військового більше немає шансів на відмову, він зобов’язаний згадати колишні навички і прийти до фінішу першим. Тільки цей шлях буде пролягати через гори металобрухту і трупів суперників. Фільм Смертельна гонка 4: Поза анархією 2018 дивитися онлайн.

Режисер: Дон Майкл Пол
Актори: Зек МакГоун, Фредерік Колер, Крістін Мардзано, Енніс Чун-Ян, Кессі Клер, Люсі Саутхолл, Денні Трехо, Денні Гловер, Ніколас Аарон, Камерон Джек


загрузка...