загрузка...


У постапокаліптичному світі далекого майбутнього, у фантастичній стрічці «Смертні машини», життя на планеті Земля змінилося до невпізнання. Зовсім недавно, до описуваних подій, на планеті відбулася швидкоплинна, шести десяти денна війна, в якій з поверхні Землі зникли цілі мегаполіси з десятками мільйонів мешканців. Зникли країни і держави, таке поняття як межа пішло в минуле, і настала нова ера, в якій міста перетворилися в гротескні будови, встав на колеса і гусеничний хід, і вирушили підкорювати сусідні території. В цих чудо монстрів, проживають залишки людства, і кожна імперія на колесах існує лише за рахунок більш слабких і менш захищених містечок.

Використовуючи свою силу, мега монстри нападають на менші селища і поглинають його людські та енергетичні ресурси на свою користь. Самим потужним і нещадним з усіх саморушних міст, є рухомий мегаполіс Лондон, якому пощастило заволодіти супер зброєю стародавніх цивілізацій, проти якого не може вистояти не один суперник. Тільки правителі цього чудовиська, уявили себе творцями всесвіту, і їм здалося мало заволодіти всією Землею з її мешканцями, вони вирішили підкорити найближчі планети сонячної системи — Марс і Венеру. Тільки на шляху цих божевільних і фантастичних планів виявляється парочка молодих друзів, Том І Естер. Фільм Смертні машини (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Перш за все, хлопці мріють потрапити на територію Лондона, сподіваючись знайти в ньому своє майбутнє, тільки ні вони, ні сам місто ще не припускає, яка доля уготована всім учасникам цієї дивовижної історії.

Режисер: Крістіан Ріверс
Актори: Хьюго Уівінг, Стівен Ленг, Роберт Шіен, Колін Селмон, Френкі Адамс, Гера Хілмарсдоттір, Джоель Тобек, Патрік Мелахайд, Ендрю Лііз, Ронан Рафтері

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress