Фільм Снайпер: Примарний стрілець (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюжет бойовика знайомить глядача з двома досвідченими снайперами, яким доручають виключно самі складні завдання. Брендон і Річард звикли до важкої роботи, оскільки вони відносяться до елітного підрозділу, мета існування якого всього одна – перемогти тероризм. За час своєї служби головним героям вдалося запобігти величезна кількість терактів. Однак, всім відомо, що, перемігши одного злочинця, на його місці обов’язково з’явиться інший. Тому без роботи снайперам сидіти не доводиться. У будь-який момент може бути доручено нове завдання, впоратися з яким необхідно в найкоротші терміни.

На цей раз у спецпідрозділі з’являється нова інформація про те, що злочинці планують масовий терористичний акт. Снайперам доручають висунутися на певну точку, щоб вчасно усунути злочинців. Проте, чомусь в призначене місце ніхто з терористів не з’явився. Є тільки одне пояснення події – злочинної організації було відомо, що за ними полюють снайпера.

Але хто міг дати їм таку інформацію, адже тільки елітного підрозділу і декільком солдатам вона була відома? Фільм Снайпер: Примарний стрілець (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Дон Майкл Пол
В ролях: Біллі Зейн, Денніс Хейсберт, Стефані Вогт, Чад Коллінз, Нік Гомез, Пресцилиана Эспаролини, Энок Фрост, Найджел Барбер, Велислав Павлов


загрузка...