Ліам Нісом в боротьбі зі злом: що може бути цікавіше в жанрі трилера? Стрічка оповідає про простого водія снігоприбиральної машини, який жив мирним і тихим життям з дружиною і сином. Після загибелі дитини, яка сталася з вини наркоторговця, він перетворюється в машину помсти. Навіть найдосвідченіші і озброєні до зубів бандити не здатні забратися з його шляху і протистояти йому. Фільм «Снігоприбирач», знятий у Великобританії, є ремейком аналогічної норвезької драми 2014 року випуску. Його рекомендується дивитися в хорошій якості, тому що виконавець головної ролі – це гарантія наявності захоплюючих трюків і незвичних сцен боїв.

Сюжет картини рясніє контрастами. Тихе провінційне містечко виявляється таємним притулком найжахливіших гангстерів країни. А простий чоловік за кермом трактора обертається холоднокровним месником і майже професійним убивцею. Проблема маленької людини в боротьбі зі злочинною системою переосмислюється в стрічці з ще одного боку. Фільм Снігоприбирач (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Той, кого підозрюють найостаннішим, стає причиною кланових розборок мафії. І тоді головорізи самі стають знаряддям помсти в руках невтішного батька. Їм і в голову не приходить, що їх розбирання – його рук справа.

Режисер: Ханс Петтер Моланд
В ролях: Алекс Паунович, Лора Дерн, Еммі Россам, Рауль Трухільо, Ліам Нісон, Вільям Форсайт, Том Бейтман, Джулія Джонс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress